Mes esame technologijų profesionalų komanda, kurios tikslas suteikti klientams geriausią galimą paslaugą.

Mes dirbame kaip vientisa komanda, naudodami mūsų unikalias žinias ir patirtį. Su mumis galite tikėtis profesionalumo, paslaugų kokybės ir sprendimų pritaikytų jūsų individualiems poreikiams.

team

Įkurta įmonė

Įkurta individuali įmonė "Procesų valdymas" , teikianti įvairias mikrokontrolerių programavimo paslaugas.

Įmonė keičia profilį

Įmonė pereina prie web programavimo ir pradeda programuoti PHP, JavaScript, Python kalbomis.

Pirmoji versija

Pasirodo pirmoji sąskaita-online.lt versija. Nemokama sąskaitų išrašymo programa pritaikyta smulkiam verslui.

Augimas

Produkto vertė auga didėjant klientų ratui. Į sistemos vystymą stengiamasi įtraukti kiekvieną vartotoją

Mūsų kliemtai mumis pasitiki

Mūsų klientai yra mūsų didžiausia vertybė ir jų sėkmė yra mūsų prioritetas. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus ir turi savo specifinius poreikius. Todėl mes visada stengiamės kuo geriau suprasti jų verslo, projektų ar asmeninius tikslus bei iššūkius. Mūsų tikslas yra sukurti tvirtą ir ilgalaikį partnerystės ryšį, grindžiamą pasitikėjimu ir bendradarbiavimu.

Kas mes

Mūsų komanda yra sudaryta iš įvairių specialistų, kurie prisideda prie mūsų sėkmės ir klientų pasitenkinimo. Mes turime aukščiausio lygio projektų vadovus, dizainerius, programuotojus, marketingo specialistus ir verslo konsultantus.

Visi mūsų komandos nariai dirba kartu, remdamiesi savo individualiomis žiniomis ir įgūdžiais, siekdami suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir pasiekti klientų tikslus.

saskaita-online.lt komanda
saskaita-online.lt komanda
saskaita-online.lt komanda

Mes ieškome.

Mūsų komanda siekia išplėsti savo projektų sritį ir dėl to ieškome patyrusių specialitų, kurie prisijungtų prie mūsų komandos.

darbo paieskos

Job openings

 • Role
  Programuotojas
  Description
  Ieškome talentingo programuotojo prisijungti prie mūsų komandos! Patirtis programuojant bent viena iš šių kalbų: PHP, Python, arba JavaScript yra būtina.
  Salary
  Location
  Klaipėda
 • Role
  Dizaineris
  Description
  Ieškome kūrybingo UI dizainerio prisijungti prie mūsų komandos! Mes siūlome įdomų ir kūrybišką darbą, kur galėsite išreikšti savo dizaino įgūdžius ir prisidėti prie projektų sėkmės.
  Salary
  Location
  Klaipėda
 • Role
  React Native programuotojas
  Description
  Android ir iOS programuotojas.
  Salary
  Location
  Klaipėda

Mūsų svetainė naudoja mažus failus, vadinamus slapukais, kad Jūsų apsilankymas būtų patogesnis. Daugiau informacijos galite rasti čia -> privatumo politika.